0

Ta, a Xavi nic nie dostał....;/

0

Xavi - Najlepszy Piłkarz. Zasługuje na Złotą Piłkę

0

Niezapomniany mecz.........

0

Powiedział prawdę:D
Xavi jest najlepszym piłkarzem jak dla mnie :D
i myślę że jako trener sprawdziłby się również dobrze jako piłkarz:D

0

Rozumiem lecz Xavi czy Iniesta bez urazy ale są lepsi:D

Lecz i tak myślę że Fabregas to świetny pomocnik:D

0

Będzie dobrze;d

0

Moim zdaniem Xavi powinien dostać główną nagrądę za całokształt .

To co Xavi zrobił dla Barcy to naprawdę dużo.

0

BEZNADZIEJNIE

Na zdjęciu jest Messi a w składzie go nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?